Váš košík je prázdný.

Menu 

pyrodesign.cz » Pořádání ohňostrojů

Pořádáme ohňostroje

Ohňostrojům se věnujeme přes 20 let a je to především náš velký koníček. Před nedávnem jsme se rozhodli spojit síly a založit společnou firmu, zabývající se ohňostroji od malých zahradních párty sestav k vlastnímu odpálení až po velkolepé ohňostrojné show. Realizujeme ohňostroje synchronizované s hudebním doprovodem, dle přání zákazníka. K tomuto účelu používáme kvalitní profesionální pyrotechniku a provádění ohňostrojů je plně v režii odborně způsobilé osoby s průkazem odpalovače ohňostrojů.

Věnujeme se též speciálním pyrotechnickým efektům. Používají se buď samostatně např. ve filmu, v historických bitvách  nebo bývají součástí ohňostroje. Jsou poměrně náročné na přípravu a mohou být realizovány jen odborně způsobilou osobou. Jedná se především o fireball, neboli ohnivé koule různých velikostí - známý to hollywoodský effekt výbuchu. Dále pak dělové rány, dýmové efekty, ohněpády, hořící loga, symboly (např. srdce) a letopočty.

Malé ohňostrojné sestavy k vlastnímu odpálení

Pro zahradní párty či malé oslavy všeho druhu. Sestava kompaktů II. třídy, či kat. III. pro vlastní odpálení. Různé efekty do výšky asi 40 metrů. Sestavu lze vytvořit z efektů dle přání zákazníka. Cena se pohybuje od 1.500,- do 10.000,- Prodejné od 18 - 21 let dle použité pyrotechniky!

Malé ohňostroje

Zejména vhodné pro svatby, firemní večírky, narozenimy, zahradní párty. Jelikož jsou zde používány profesionální pyrotechnické výrobky tř. II, III a kat. III a VI. (které nejsou považovány za výbuš. předměty) tyto ohňostroje již odpalujeme, coby osoby odborně způsobilé, sami. Výška efektů do 100 metrů s  kulovým finálem. Cena od 10.000,- do 25.000,- / čas 3 - 5 min.

Střední ohňostroje

Ideální pro silvestrovské, novoroční a městské oslavy, koncerty, firemní a sportovní akce. I zde jsou používány profesionální pyrotechnické výrobky tř. II, III a kat. III a IV. (které nejsou považovány za výbuš. předměty). Dle vybrané pyrotechniky má ohňostroj větší dynamiku, pestrost a intenzitu s bohatým kulovým finálem. Výška efektů je do 100 metrů. 
Cena od 25.000,- do 100.000,- / čas 5 - 10min.

Velké ohňostroje

Pro opravdu velké akce prestižního významu! Používají se zde mj. i velké kulové a válcové pumy kalibru 150 mm či velké profi kompakty s velkým množstvím výbušných látek. Tato pyrotechnika je zařazená v kat. IV., považovaná za výbušné předměty - zde se jedná již o ohňostrojné práce, které vyžadují poměrně náročnou administrativu, schválení technologických postupů a povolení k odběru výbušnin od Českého báňského úřadu. Důležité je také dodržení bezpečnostního okruhu (tj. vzdálenost odpaliště od diváků) cca 250 - 500 m a ne každý terén je vhodný! Proto je třeba řešit objednávku minimálně 3 měsíce předem.
Cena od 200.000,- / čas 15 min.

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

PYRODESIGN Olomouc s.r.o.

U školy 43, 783 72 Velký Týnec - Čechovice

Dotazy k objednávkám

+420 739 676 275, +420 603 912 675 (8:00 - 17:00)

Technické záležitosti

+420 724 176 019 (9:00 - 12:00)

Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zobrazení videí, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše